Peek & Cloppenburg - Consilier de vânzări

Peek & Cloppenburg este o companie interna ională de modă cu ț aproximativ 140 de magazine în 15 țări din Europa. Vă oferim o varietate generoasă de produse de calitate superioară și un serviciu de asistență clienți de excepție. Suntem o companie de familie care oferă angajaților experiența de 120 de ani în domeniul modei, un mediu sigur și dinamic de lucru și posibilitatea construirii unei cariere pe termen lung. Combinăm cu succes siguranța și inovația, eficiența economică și buna cunoaștere a tendințelor din industria modei, asumarea individuală a răspunderii și spiritul de echipă. Deveniți o parte a grupului nostrum și începeți cariera dvs la Peek & Cloppenburg.

RESPONSABILITĂŢI

Implicarea în procesul de vânzare prin servicii complexe şi discuţii active cu clienţii

Consilierea clienţilor

Participare la procesele de susţinere a vânzărilor

Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare

COMPETENŢE

Orientare bună către clienţi şi servicii

Seriozitate şi capacitate de lucru în echipă, dar şi o atitudine pozitivă

De preferat, o diplomă în comerţ sau experienţă în vânzări, respectiv în prestări servicii

CEEA CE OFERIM

Un mediu profesional dinamic, focalizat pe lucrul în echipă și responsabilitate individuală

Siguranța unei companii de familie cu tradiție

Posibilitatea de a dezvolta o carieră în domeniul modei

Programe de dezvoltare variate pentru diverse funcții și departamente din cadrul magazinului

Reducere la cupărăturile personale în magazinele noastre pentru toți angajații

Asigurare de sănătate privată

MAI MULTE INFORMAȚII career.peek-cloppenburg.com/