PL

Kariera

Oferta pracy w siłowni ICON Fitness

Zostań Promo Team Member ICON FITNESS STALOWA WOLA

Twoje obowiązki:
Pozyskiwanie klientów
Opieka i wsparcie członków Icon Fitness
Prowadzenie działań sprzedażowych, promocyjnych
Zarządzanie bazą klientów
Twój profil:

Zainteresowane zdrowym trybem życia
Wykształcenie branżowe lub w trakcie studiów
Doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta
Kontaktowość oraz dobra prezencja
Icon Fitness oferuje Tobie:

Inspirującą atmosferę pracy
Udział w naszych szkoleniach i programach Icon Fitness
Atrakcyjne warunki płacowe
Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji w firmie o mocnej marce na rynku fitness

ilona.wolano@iconfitness.pl

Oferta pracy w lodziarnio-kawiarni Grycan

Grycan – Lody od Pokoleń to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna posiadająca największą sieć lodziarnio-kawiarni w Polsce i Europie.

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. VIVO! w Stalowej Woli poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta.

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie: atrakcyjny system premiowy i specjalna stawka weekendowa
• stabilne zatrudnienie, możliwość nawiązania dłuższej współpracy w oparciu o umowę o pracę
• realne możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie: liczne rekrutacje wewnętrzne i szkolenia zawodowe,
• pracę w bardzo dobrej i życzliwej atmosferze

Będziesz odpowiedzialny za:
• profesjonalną obsługę Gości
• przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
• dbanie o wizerunek i estetykę naszej kawiarni

Oczekujemy od Ciebie:
• uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z Gośćmi
• umiejętności współpracy w zespole
• badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: vivo@grycan.pl

Oferta pracy w Martes Sport

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - kasjer

Zapraszamy chętne i gotowe do pracy osoby.

Oferujemy:

*Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
*Motywacyjny system wynagrodzeń oraz umowę o pracę na pełen etat.
*Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
* Możliwość przystąpienia do programu Multi Sport

Wymagania:
*Dyspozycyjność ( gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy)
*Komunikatywność
*Entuzjazm
*Niekaralność
* Doświadczenie w branży sportowej lub na stanowisku sprzedawca- kasjer będzie dodatkowym atutem.

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą ( Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 97 o
Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )prosimy
składać w sklepie lub na adres mailowy: stalowawola@martessport.com.pl

Oferta pracy w INGLOT

Stoisko INGLOT poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca-wizażysta na 3/4 etatu. Poszukujemy osoby o miłej aparycji ze znajomością świata kosmetyków kolorowych. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i umiejętność wykonywania makijaży okolicznościowych. Oferujemy umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzenia.
CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: mkobrylo@inglot.pl

Zainteresowany lokalizacją?

Chętnie doradzimy!

VIVO! Stalowa Wola

VIVO! to marka firmy IMMOFINANZ

Za marką VIVO! stoi skuteczna firma, działająca na rynku nieruchomości, z bogatym doświadczeniem w zakresie centrów handlowych.

Właściciel

Za marką VIVO! stoi firma IMMOFINANZ, tj. firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Firma posiada portfel o wartości około 4,1 mld euro, obejmujący ponad 240 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.