PL

Kariera

Oferta pracy w Jumi Zumi

Kasjer, sprzedawca
Stalowa Wola

Zatrudnimy sprzedawcę do punktu gastronomicznego w centrum handlowym VIVO!
Poszukujemy osób:
- na cały etat (umowa o pracę)
- na 1/2 etatu (mile widziana osoba ucząca się)
Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z najwyższymi standardami
- obsługę kasy fiskalnej
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
-utrzymanie porządku w pomieszczeniach sklepu
Oferujemy:
- konkurencyjne stałe wynagrodzenie
- atrakcyjny system premiowy
- specjalna stawka weekendowa
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pakiet certyfikowanych szkoleń oraz stałe podnoszenie kwalifikacji
- jeżeli nie masz doświadczenia w pracy w handlu przeszkolimy cię
Oczekujemy ludzi zmotywowanych i chętnych do pracy w systemie zmianowym oraz rzetelności, uczciwości i zaangażowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub skontaktować się telefonicznie.
+ 48 500 733 100
biuro@jumizumi.eu

Rodzaj pracy: Pełny etat

Oferta pracy w siłowni ICON Fitness

Zostań Promo Team Member ICON FITNESS STALOWA WOLA

Twoje obowiązki:
Pozyskiwanie klientów
Opieka i wsparcie członków Icon Fitness
Prowadzenie działań sprzedażowych, promocyjnych
Zarządzanie bazą klientów

Twój profil:

Zainteresowane zdrowym trybem życia
Wykształcenie branżowe lub w trakcie studiów
Doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta
Kontaktowość oraz dobra prezencja

Icon Fitness oferuje Tobie:

Inspirującą atmosferę pracy
Udział w naszych szkoleniach i programach Icon Fitness
Atrakcyjne warunki płacowe
Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji w firmie o mocnej marce na rynku fitness.

damian.partyka@iconfitness.pl

„Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych Holmes Place Concept Sp. z o.o. , z siedzibą (00-844) w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 63;
b) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – wskazać dane IOD - adres e-mail;
c) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko (ewentualnie wpisać stanowisko);
na podstawie art. 6 ust.1 lit. a, RODO tj. udzielonej przez Panią/Pana zgody;

d) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody oraz przez czas określony przepisami prawa tj. (np.3 lat);
e) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia tych danych;
f) Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO;
g) Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez jest Holmes Place Concept Sp. z o.o. , z siedzibą (00-844) w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 63, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko ………..”.

Oraz jeżeli chcą Państwo w przyszłości uczestniczyć w rekrutacji to proszę o zamieszczenie:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Holmes Place Concept Sp. z o.o. , z siedzibą (00-844) w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 63, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Mam świadomość, że zgodę tę mogę odwołać w dowolnym czasie.”

Oferta pracy w Martes Sport

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - kasjer

Zapraszamy chętne i gotowe do pracy osoby.

Oferujemy:

*Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
*Motywacyjny system wynagrodzeń oraz umowę o pracę na pełen etat
*Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
* Możliwość przystąpienia do programu Multi Sport

Wymagania:
*Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy)
*Komunikatywność
*Entuzjazm
*Niekaralność
*Doświadczenie w branży sportowej lub na stanowisku sprzedawca - kasjer będzie dodatkowym atutem.

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą ( Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) prosimy składać w sklepie lub na adres mailowy: stalowawola@martessport.com.pl

Oferta pracy w INGLOT

Stoisko INGLOT poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca-wizażysta na 3/4 etatu. Poszukujemy osoby o miłej aparycji ze znajomością świata kosmetyków kolorowych. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i umiejętność wykonywania makijaży okolicznościowych. Oferujemy umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzenia.
CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: mkobrylo@inglot.pl

Zainteresowany lokalizacją?

Chętnie doradzimy!

VIVO! Stalowa Wola

VIVO! to marka firmy IMMOFINANZ

Za marką VIVO! stoi skuteczna firma, działająca na rynku nieruchomości, z bogatym doświadczeniem w zakresie centrów handlowych.

Właściciel

Za marką VIVO! stoi firma IMMOFINANZ, tj. firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Firma posiada portfel o wartości około 4,2 mld euro, obejmujący ponad 230 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.