PL

kariera

Oferta pracy w sklepie Carrefour

Ułóż karierę po swojemu w naszym sklepie na stanowisku Pracownik działu ( spożywczego, przemysłowego lub świeżego)

Twoje zadania:
  • dbasz o wygląd działu i dostępność produktów,
  • zapewniasz klientom komfort zakupów,
  • wspierasz menedżera w zarządzaniu działem.

Doceniamy Cię za to,że:
  • masz zmysł handlowy i zawsze patrzysz "okiem Klienta",
  • potrafisz pracować w zespole,
  • chętnie podejmujesz inicjatywe i działasz odpowiedzialnie.

Zapytaj: W punkcie obsługi klienta
Zadzwoń: 67 211 65 40
Napisz: Pila_14lutego_Personalny@carrefour.com

Oferta pracy w sklepie SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym Iiderem polskiego rynku sprzedaży detaliczej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych jak i sklepu internetowego tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

POSZUKUJEMY
Sprzedawca (umowa zlecenie)

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
  • Profesjonalną obsługę - rozmowa z Klientem, prezentacja i polecanie produktów
  • Zadania związane z towarem - przyjmowanie dostaw i implementacja na sali sprzedaży
  • Obsługę kasy fiskalnej

Czego oczekujemy:
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Predyspozycji do pracy z Klientami
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Co oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwa praca nocna)
  • Rodzinną atmosferę w zgranym zespole oraz szacunek przełożonych.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres Pila.Vivo@smyk.com z dopiskiem: Sprzedawca Zlecenie <Piła> Iub pozostawienie aplikacji w sklepie.

Oferty pracy w restauracji EFEZ

Prężnie rozwijająca się restauracja z nową kartą menu poszukuje zainteresowanych osób w celu zatrudnienia na poniższe stanowiska:
-kelner/kelnerka (2 wolne wakaty),
-kucharz/kucharka (2 wolne wakaty),
-pomoc kuchenna (1 wolny wakat).

Zapewniamy umowę o pracę, elastyczny grafik, darmowe szkolenia oraz w pełni profesjonalne podejście do pracy.

Nie masz doświadczenia? Nic się szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferta pracy w Orsay

Osoby do Wykładania towaru:

*jesteś Studentką
*zależy Ci na elastycznym czasie pracy

Już dziś zostaw swoje dokumenty w sklepie!

Praca w NC+

Zostań pracownikiem SALONU FIRMOWEGO NC+ na stanowisku:
Konsultant w Salonie Firmowym NC+

Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Salony Firmowe nc+
sprzedaż aktualnej oferty nowym Abonentom nc+
udzielanie pomocy Abonentom nc+ w sprawach dotyczących obowiązujących umów
wsparcie techniczne
dosprzedawanie produktów i usług platformy nc+
przedłużanie umów z obecnymi Abonentami

Wymagania:
dyspozycyjność do pracy
miła aparycja oraz kultura osobista
minimum średnie wykształcenie
chęć do pracy i nauki, zaangażowanie

Oferujemy:
pracę w Salonie Firmowym nc+
okazję do stałego rozwoju osobistego i zawodowego
możliwości podnoszenia kwalifikacji
szansę awansu w strukturach firmy
profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowo/prowizyjny UWAGA : wysokie zarobki !
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową
UWAGA!
KONIECZNIE PROSIMY NAPISAĆ KILKA ZDAŃ O SOBIE ,
np. dlaczego nadajesz się na to stanowisko. To jak opiszesz swoją osobę jest ważniejsze niż CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),

Informacje i CV proszę wysyłać na poniższy adres :
e-mail: j.cielielowski@wp.pl
tel:883332737

Oferta pracy w sklepie Giacomo Conti

Giacomo Conti – producent ekskluzywnej odzieży męskiej w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

- profesjonalną obsługę Klientów w salonie,
- zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
- przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży,
- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,
- znajomość produktów oraz aktualnych trendów stylizacyjnych,
- wdrażanie kampanii promocyjnych,
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
- dbanie o pozytywny wizerunek Giacomo Conti.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w sprzedaży w branży odzieżowej (mile widziane doświadczenie w odzieży męskiej),
- kreatywność w sprzedaży,
- orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,
- entuzjazm i zaangażowanie,
- doskonała komunikatywność,
- miła aparycja,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- zainteresowanie modą i trendami w niej obowiązującymi,
- zmysł estetyczny.

OFERUJEMY:

• motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia).
• stabilność zatrudnienia - umowa o pracę, • pełen etat, • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowany lokalizacją?

Chętnie doradzimy!

VIVO! Piła

VIVO! to marka firmy IMMOFINANZ

Za marką VIVO! stoi skuteczna firma, działająca na rynku nieruchomości, z bogatym doświadczeniem w zakresie centrów handlowych.

Właściciel

Za marką VIVO! stoi firma IMMOFINANZ, tj. firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na ośmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Moskwie. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Firma posiada portfel o wartości około 4,2 mld euro, obejmujący ponad 230 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.