Asistent / Asistentka správy obchodního centra ve VIVO! Hostivař

Do týmu správy obchodního centra VIVO! Hostivař v Praze aktuálně hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Asistenta / Asistentky.

Náplň práce:

  • - Administrativní / organizační agenda obchodního centra
  • - Vedení pokladny
  • - Řešení krátkodobých pronájmů, uzavírání smluv
  • - Komunikace s nájemci a dodavateli
  • - Administrativní podpora týmu

Požadujeme:

  • - Ukončené SŠ vzdělání
  • - Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (alespoň úroveň B1)
  • - Organizační schopnosti, flexibilita
  • - Výborné komunikační schopnosti
  • - Zodpovědnost, pozitivní a proaktivní přístup
  • - Znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • - Samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • - Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
  • - Zkrácený úvazek - 30 hodin týdně
  • - Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • - Zajímavou a rozmanitou práci
  • - Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • - Možnost nástupu ihned

VIVO! Hostivař je správě společnosti CBRE, která je světovou jedničkou v poradenství v oblasti komerčních realit. Kanceláře, maloobchodní prostory i průmyslové reality řešíme od A až do Z. Ať už jde správu, oceňování, investiční poradenství, poradenství v oblasti pronájmu, workplace či mnoho dalšího.